23.02.2017 14:53
Přesný čas
Navigace
· Úvod
· O nás
· Aktuality
· Články
· Odkazy
· Fotoalbum
· Stahování
· Atlas oblaků
· Historie meteorologie
· Světové extrémy počasí
· Souhrn počasí
· Výstrahy
· Předpověď na den
· Výhled na týden
· Výhled na měsíc
· Sezónní výhled
· Počasí na hory
· Hydrologická situace
· Sjízdnost řek
· Počasí na email
· Předpověď teplot
· Předpověď srážek
· Předpověď větru
· Předpověď oblačnosti
· Sníh
· Synoptické mapy
· Střednědobé předpovědi
· Meteogramy 1
· Meteogramy 2
· Meteogramy 3
· Meteogramy 4
· Počasí v ČR
· Teploty v ČR
· Srážky v ČR
· Počasí v Evropě
· Počasí ve Světě
· Počasí na stanicích
· Kamery ČR

· Kontaktujte nás
· Vyhledávání na webu
· Registrace
· Otázky a odpovědi
Kontakt
Latest News
Počasí Únor a zároveň...
Počasí Více sluníčka,...
Počasí Zima se příšt...
O nás ONLINE ROZHOVOR -...
Počasí Přelom ledna a ...
Počasí I poslední ledno...
O nás Jsme tu pro Vás ...
Počasí Velmi mrazivý, a...
Počasí Zimní charakter ...
Počasí První lednový t...
Poslední články
· Sníh k 23.2.2017
· Kdy se počasí a ř...
· Rekordy za leden 2017
· Výhled z 21.2.2017
· Leden 2017
Programy
· Proudění na Zemi [0]
· Informační zpráva... [1]
· Vodstvo ČR 5 (POh) [2]
· Vodstvo ČR 4 (POd) [2]
· Informační zpráva... [3]
Rychlý přehled počasí

MSG animace
Kde nás najdete

Statistiky webu
Novinek: 511
Článků: 2792
Komentářů: 14
Příspěvků: 0
Vláken: 0
Downloadů: 215
Zpráv v Shoutboxu: 292
Registrací: 8
Dnes je: 23.02.2017
Svátek má: Svatopluk
Photo cloud
Doporučujeme

METEOSTANICE HABARTOV

STORMWARNING

VŠE O VODĚ

NÁŠ VESMÍR

POČASÍ NA KARLOVARSKU

POČASÍ NA JIŽNÍ MORAVĚ

POČASÍ NA RYCHNOVSKU

Turistické a přírodní cíle

Krkonošský národní park (KRNAP)

Národní pak Šumava

Národní pak Podyjí

Národní park České Švýcarsko

Sněžka

Babiččino údolí - Ratibořice

Autokemp VN Rozkoš

Český ráj a Prachovské skály

Adršpašské skály a Teplické skály

Český Kras

Moravský Kras

Orlické hory - Zemská brána

Orlické hory - Údolí Peklo

Přírodní park Orlice

NPR Králický Sněžník

Mydlovarský luh a Libický luh

PR Klánovice-Čihadla (Klánovický les)

PP Meandry Botiče a PP Botič-Milíčov

Průhonický park a zámek

Modřanská rokle

Chuchelský háj

Divoká Šárka (PP Šárka-Lysolaje)

Drahaňské údolí (PP Drahaň-Trója)

PR Kokořínský důl

České středohoří

NPR Peklo (ČL)

CHKO Labské pískovce

CHKO Křivoklát

CHKO Slavkovský les

PR Boubínský prales

CHKO Třeboňsko

CHKO Žďárské vrchy a CHKO/NGP Železné hory

CHKO Pálava a Lednicko-Valtický areál

CHKO Litovelské Pomoraví

Poodří

Katalogy stránek

Katalog stránek

Weblinker.cz

Bazar a inzerce zdarma na ybazar.cz

Katalog stránek Začátek.cz

Katalog odkazů.net

LINKOVNÍK

SUPERLINK

Vítejte

VÍTEJTE NA PORTÁLU METEO AKTUALITY: ODBORNĚ, SERIÓZNĚ A AKTUÁLNĚ.

Otevřeno: ZIMNÍ REŽIM: běžný. Více: O NÁS, Kontakty: info@meteoaktuality.cz, Facebook, Google+, Youtube.

Služby: HYDROMETEOROLOGIE/KLIMA/ČISTOTA OVZDUŠÍ/ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ/OCHRANA PŘÍRODY A KRAJINY. Hlavní a vedlejší služby, speciální dle přání.

KONZULTAČNÍ HODINY: Středa 16:00 až 18:00hodin nově od 15.2.2017 - viz O nás, METEOROLOG ONLINE: Po-Pá cca 10:30 až 18:30h - nově vždy v aktualitě s výhledem počasí na daný týden - hlavní stránka.

Novinky:

> RYCHLÉ INFORMAČNÍ KARTY od března 2017 se vrátí v novém na hlavní stránce uprostřed.

> MAPA SVĚTOVÝCH EXTRÉMŮ POČASÍ - část cyklu zveřejněna od prosince 2016: 3 mapy. Další 2 mapy budou k dispozici na jaře 2017!

> PŘEHRADY V ČR vycházejí každou druhou středu od 1. února 2017 s návazností na články s vodními toky.

Nabízíme:

> HLAVNÍ REKLAMU na Váš web/projekt, pro více informací pište na info@meteoaktuality.cz.

> VEDLEJŠÍ REKLAMU na Váš web/projekt, pro více informací pište na info@meteoaktuality.cz

> Počasí na houby a Počasí na hory - speciální prognózy v testovacím režimu. Připravujeme další speciální služby o počasí od jara 2017.

> Pravidelné měsíční informační zprávy o počasí a dále Speciální předpovědi počasí na vyžádání. (různé akce, výlety, svatby, festivaly atd.)

Časopis Meteolisty
Únor a zároveň zimu zakončí hodně srážek, převážně teplé počasí a déšť i na horách - zahrozí povodně?
PočasíMETEOROLOG ONLINE Po - Pá 10:30 až 18:30 hodin - rychle stručně a aktuálně o počasí

23.2.2017


12:10 vodní toky klesají a klesat budou. Jen některé mohou vlivem tání ještě zakolísat (v podobě přechodného vzestupu) v posledních hodinách před ochlazením, které přinese během večera a noci studená fronta. Pokles neplatí zatím pro střední a dolní části větších toků, kde je očekáván pozvolnější vzestup do zítřejšího odpoledne nebo podvečera. Jde o 1.SPA, ojediněle 2.SPA. Nejvyšší, 3.SPA), se objevil pouze v nočních a ranních hodinách lokálně a přechodně. Nejdéle platí na Labi na stanici Brod (pod VD Les Království) kde byl v noci vlivem manipulace navýšen odtok přechodně na index Q2. Brzy bude ale už odvolán, neboť odtok je od rána snižován.
11:15 Velká oblačnost přináší do Čech slabé srážky. Vítr nyní přechodně zeslábl, před výraznou studenou frontou začne během večera opět sílit.

22.2.2017


19:25 Sever Čech ovlivňuje zmíněná fronta srážkami, ty podpoří odtávání sněhu a přidají do tamních povodí vody. Na S/SZ Čech tak mohou být v noci a zítra ráno dosaženy místy 2.SPA, jinde převážně 1.SPA a méně četně. Zítra teploty vystoupí do 12°C, díky počasí beze srážek na jihu až k 15°C.
17:25 Jak se rozsáhlé pásmo studené fronty přesouvá přes Německo nad naše území a jak se bude chovat dále můžete sledovat na přehledném zpracování německého radaru například zde http://niederschlagsradar.de/ nebo na celkovém přehledu oblačnosti a radarových dat nejen v celé Evropě zde Wetteronline.de/wetterradar
16:00 Další vlna zvyšování vodních stavů toků v ČR začíná po přechodu první části dalšího systému, teplé fronty. Ta přešla naše území ráno a dopoledne. Nyní se výrazněji otepluje i ve vyšších polohách. Stoupat tak budou vodní toky odvodňující zejména podhůří Orlických hor, Krkonoš, Jizerských hor, Krušných hor a Jeseníků s možností dosažení nižších SPA v jejich horních a maximálně středních částech.
15:00 Nejtepleji je na jižní Moravě a ve středním Polabí a to až 12.5°C. Podobné či o něco málo vyšší teploty, ale zejména na jihu území ČR, čekejme i zítra.
14:30 Studená fronta putuje přes střední a severní Německo, svou poměrně rozsáhlou srážkovou činností ovlivní zejména severní část našeho území v noci na zítřek.
9:55 Přes naše území přešla teplá fronta dalšího systému a od západu až jihozápadu k nám v zesilujícím proudění proniká opět teplý vzduch a pronikne během dne do všech poloh na celém území. Morava je nyní o poznání chladnější s 0 až 4°C, Čechy hlásí 5 až 9°C nejčastěji, ojediněle i více. Další srážky přinese studená fronta systém k večeru. Hladiny toků budou v závislosti na srážkách a dalším tání kolísat, významně stoupat by ale neměly. Sledujte naše Výstrahy před nebezpečným počasím.

21.2.2017


19:05 Přeháňky se vyskytují nyní na území ČR ojediněle, zejména v oblasti Šumavy a Beskyd. Jihozápadně míjí naše území řada přeháněk a směřuje k JV. Podobnou situaci lze čekat na území ČR i v noci. Více srážek přijde od SZ nad ránem.
16:20 Stavů bdělosti přibývá a bude přibývat. Vodní toky od vyšších poloh nyní přechodně klesají a klesat budou zejména na S/SV, vlivem zmíněného ochlazení viz níže. Nyní stoupají toky zejména na jihu a jihozápadě Čech a na Moravě, kde místy převládají stále četnější ledové jevy.
15:50 Nejtepleji je ve středním Polabí, na jihu a jihozápadě Čech a na jihu Moravy a to 11-12°C. V noci teploty klesnou většinou pod 6°C, na S/SV území dokonce i pod 4°C a tání se tam tedy zmírní či přechodně zastaví. Hlavně tam, kde se teploty přiblíží k 0°C. Nejchladněji bude na Moravě a ve Slezsku s minimy +3 až 0°C nejčastěji.
14:50 V ČR převládá kupovitá oblačnost druhu Cumulus. Tyto oblaky produkují typické přeháňkové srážky. Mezi nimi může být přechodně i slunečno. Od SZ je v ČR srážek nyní méně. Podíváme se na vodní toky, které budou nyní jedním z hlavních témat, resp. vývoj a nich. Na Vysočině a na Moravě nyní místy komplikují tání ledové jevy v korytech toků a ucpávají je. Významněji začínají stoupat už i vodní toky v horských polohách.
14:05 Nejvyšší riziko povodňové situace bude na severu a severozápadě Čech, kde očekáváme v další srážkové epizodě (zítra večer, v noci na čtvrtek a ve čtvrtek zpočátku dne) nejvydatnější srážky, které budou od vyšších poloh i trvalé. Mohou tam být na menších tocích dosaženy i vyšší povodňové stupně.
13:25 Přes střední Čechy přešly kolem poledne konvekční srážky, které byly i intenzivní. Nyní putují přes pomezí Vysočiny a východních Čech dále k jihovýchodu. Další přeháňky lze čekat od severozápadu, budou už ale méně časté.
10:10 Intenzivnější srážky se přesouvají přes jižní část Čech dále k jihovýchodu. Od severozápadu čekáme během dne srážky jen místy a přechodně bude i oblačno. Na noční srážky a tání zareagovaly vyšším vzestupem toky zatím jen na severozápadě Čech (Mandava ve Varnsdorfu hlásí 2.SPA, zítra by zde mohl být přesažen 3.SPA). Jinak jde o stavy bdělosti. Sledujte aktuální hydrologickou situaci na http://hydro.chmi.cz.

20.2.2017


19:00 Hodně srážek čekáme v ČR v noci i zítra během dne s tím, že častější i vydatnější budou postupně od vyšších poloh. Začne také odtávat sněhová pokrývka a budou se poměrně rychle plnit koryta vodních toků. Na menších tocích budou vyhlášeny i SPA. Situaci budeme od zítřka sledovat prostřednictvím této služby aktuálně informovat. Další, rozsáhlejší informace, najdete v článcích.
17:00 Současné teploty začnou večer slabě klesat, ale během noci k nám bude zesilovat příliv teplého vzduchu za teplou frontou a teploty tak budou na některých místech i slabě stoupat nebo zůstávat konstantní. Přechod fronty tak bude zřetelně patrný.
15:50 První srážky teplé fronty postupují ze severozápadních a západních Čech do středních, resp. jihozápadních. Jde o přední část srážkové oblačnosti, srážek je na území Německa ještě hodně.
14:00 Velkou oblačnost začne brzo na Z/SZ Čech doplňovat déšť, ve vyšších polohách zpočátku ještě sněžení. Srážková činnost teplé fronty je u našich hranic na Z/SZ.
12:40 Nejtepleji je ve středním severozápadním Polabí a to kolem 9°C. Chladnější je Morava a Slezsko bez severního pohraničí a severovýchodní Čechy. Dnes během dne přejde naše území už níže zmíněná teplá fronta a v teplém sektoru níže již pronikne teplý vzduch během noci na celé naše území včetně nejvyšších poloh.
11:50 Tento týden nás čeká živé a občas i význačné počasí, rozhodně bude co sledovat a bude nutné i před některými jevy upozorňovat - viz znění aktuality níže. Od severozápadu už přibývá oblačnosti teplé fronty, která postupuje nyní přes Německo k jihovýchodu. K večer začne ovlivňovat srážkově významnou oblačností i počasí u nás.


SITUACE Počasí ve střední Evropě bude po zbytek února plně pod vlivem vlhkého a teplejšího západního proudění, které bude často čerstvé až silné. Teplejší a hlavně vlhký vzduch k nám bude pronikat od Atlantiku a přinášet jednotlivé frontální systémy. Na konci pracovního týdne k nám jen velmi přechodně pronikne o něco chladnější vzduch od severozápadu. V závěru týdne by se mělo opět obnovit teplé jihozápadní proudění a mělo by také zeslábnout.

PŘEDPOVĚĎ Vzhledem k očekávané synoptické situaci nás čeká v posledních dnech pestřejší počasí, zejména oproti první polovině měsíce. Lze konstatovat, že v některých ohledech bude i význačné. Čekat lze převážně teplé počasí, neboť bude po celé období velmi aktivní Atlantik. Současně lze za této cirkulace čekat hodně frontální oblačnosti a srážek spojených s frontálními systémy a tlakovými nížemi, které budou i poměrně hluboké a budou postupovat přes severní Evropu dále na východ. Zejména prostřednictvím systémů front bude určovat počasí u nás. Též lze čekat střídání teplot na základě přechodu front s výměnou vzduchových hmot s převahou teplejších dnů a o včetně nejvyšších horských poloh, kde se objeví též často dešťové srážky. Slábnout by mělo toto proudění na konci týdne a vypadá to, že o víkendu překročí teploty 10°C v maximech na více místech. Vyhlídku na víkend berte ale zatím orientačně.

Nejnižší teploty budou častěji kladné, za silného větru a velké oblačnosti zůstanou i nad 5°C. Klesat budou zpočátku týdne a na přelomu pracovního týdne a víkendu na +3 až -2°C, jinak na 8 až 3°C. Nejvyšší teploty čekáme do čtvrtka v intervalu 5 až 12°C, v pátek to vypadá na přechodné ochlazení s maximy do 6°C, ale o víkendu opět na významné oteplení a maxima se dostanou na 7 až 13°C.

Na základě této prognózy se nabízí otázka, zda nedojde k výraznějšímu tání sněhu i z horských poloh a rozvodnění vodních toků? Je nutno čekat první významnější tání podpořené nejen srážkami, ale i silnějším větrem a tím nastane také zvyšování průtoků v korytech zejména potoků a bystřin. Díky přechodnému ochlazení zejména v pátek a zpočátku soboty se tání zastaví. Následně se po výrazném oteplení opět obnoví, ale tam bude nutné počkat na aktuální informace o dalším vývoji počasí a to také především srážkové činnosti a její intenzity. Na větší povodňovou situaci to ale zatím nevypadá.

Další informace najdete během týdne v dílčích prognózách a dalších článcích.

SHRNUTÍ Týden přinese kompenzaci srážek za první polovinu měsíce a také spíše před jarní počasí. Teploty se budou ale dosti střídat.

Průměrné teploty vystoupí na 2 až 9°C a převážně naprší 20 až 50mm srážek, na návětří hor místy i 70mm.

Týden 20. až 27.2.2017 bude:

> Teplotně nadprůměrný
> Srážkově mírně nadprůměrný

MA 19.2.2017 12:45 (Jaké v týdnu počasí skutečně bude a další informace o jeho předpovědi vám opět přinese od Po do Pá během dne služba METEOROLOG ONLINE - ZDE!)
Více sluníčka, teplotní inverze a postupně další oteplení
PočasíMETEOROLOG ONLINE - archiv v celé aktualitě!


SITUACE Zřejmě do pátku bude počasí ve střední Evropě určovat rozsáhlá tlaková výše nad severní a částečně střední Evropou. Od jihovýchodu bude na naše území pronikat zpočátku zejména do vyšších hladin atmosféry, během týdne častěji i do nížin teplejší vzduch. Během druhé poloviny týdne se začne tato anticyklona odsouvat dále do východní Evropy a postupně ztratí vliv na počasí u nás. Na konci týdne začne částečně určovat počasí u nás naopak tlaková níže přesouvající se před sever Skandinávie s ní spojený frontální systém. Po delší době se tak vrátí jihozápadní až západní proudění, které bude oproti současnému rychlejší, vlhčí a půjde o příliv teplejšího vzduchu do všech atmosférických vrstev.

PŘEDPOVĚĎ V dalším týdnu zima alespoň dle charakteru počasí postupně skončí, celodenní mrazy již nebudeme až na výjimky zaznamenávat od počátku týdne. V závěru týdne a zejména pak na počátku dalšího to vypadá, že definitivně skončí teplotní inverze a o poznání teplejší vzduch se dostane i do nížin. Po celý pracovní týden je ale nutné počítat s tím, že vlivem inverze se budou vyskytovat větší teplotní rozdíly nejen mezi nížinami a horami. Od pondělí do pátku bude navíc převážně slunečno či zcela jasno, nízká oblačnost by se měla tvořit jen místy a přes den by se měla většinou rozpustit. Mlhy lze čekat jen ojediněle. I tak je nutno počítat s tím, že rozptylové podmínky budou špatné, zejména na SV/JV Moravy a ve Slezsku přetrvá smogová situace. Tu definitivně vyřeší změna cirkulace na jihozápadní na konci týdne. V pracovním týdnu bude často slunečno, suché počasí bude tedy pokračovat.

Nejnižší teploty se budou v týdnu řídit oblačností, většinou budou klesat na -2 až -8°C neboť převládne malá oblačnost, při nízké oblačnosti a mlze budou spíše jen lehce pod 0°C nebo kolem ní. Ve druhé polovině týdne je možno čekat minima spíše mezi +1 až -4°C. Maximální teploty budou spíše vyšší vlivem jasného počasí, nejčastěji vystoupí na 3 až 8°C a zpočátku týdne častěji, později méně často budou jen kolem 2-3°C v případě oblačnosti č mlhy. Větší oteplení slibují modely spíše až na počátek následujícího týdne, kdy bude dle současných předpokladů možno hovořit o tzv. před jaří.

Rozhodně od současné doby nevstupujte na zamrzlé vodní plochy, ani stojaté. Led bude postupně slábnout a od břehů odtávat. Bruslení v přírodě pro letošní zimní sezónu již končí.

SHRNUTÍ Týden přinese rozličné teploty, ale celkově průměrné odpovídající tedy současnému dlouhodobému normálu pro druhou únorovou dekádu. Srážek bude velice málo, první se objeví patrně až o víkendu s nástupem jihozápadního proudění.

Průměrné teploty dosáhnou v týdnu -4 až +2°C, naprší či nasněží 0 až 8mm srážek.

Týden 13. - 19.2.2017 bude:

> Teplotně průměrný
> Srážkově výrazně podprůměrný

MA 12.2.2017 12:43 (V pracovním týdnu Vás opět mimo jiné tím, jak nakonec skutečně v ČR je, provede služba METEOROLOG ONLINE - ZDE!)
Zima se příští týden vrátí, srážek bude opět méně
PočasíMETEOROLOG ONLINE archiv - viz celá aktualita!


SITUACE Po přechodu okludované fronty od severu až severovýchodu začne z těchto směrů pronikat do střední Evropy mrazivý vzduch, který bude současně suchý. Nad Skandinávií se bude po většinu týdne udržovat mohutná oblast vysokého tlaku vzduchu, která bude částečně zasahovat do střední Evropy.

PŘEDPOVĚĎ Po mírné oblevě nás čeká návrat mrazivého počasí. Pondělní teploty již budou o poznání nižší, přesto ještě vystoupí na některých místech na 6°C. Od úterý je třeba čekat už teploty na většině území maximálně v těsné blízkosti nuly, mnohde se bude jednat o ledový den. S malou přestávkou na přelomu pracovního týdne a víkendu lze na našem území čekat příliv mrazivého a suchého vzduchu od severovýchodu.

Nejnižší teploty budou klesat zpočátku a na konci týdne na +1 až -5°C, uprostřed na -4 až -9°C při vyjasnění i níže. Nejvyšší teploty zpočátku vystoupí na 2 až 6°C (pondělí) a před koncem týdne čekáme -1 až +4°C, jinak -6 až 0°C. Intenzitu přílivu studeného vzduchu na období konce týdne bude nutné zpřesnit.

SHRNUTÍ Týden bude opět studený a to více než činí dlouhodobý normál. Opět nás čeká nedostatek srážek.

Průměrné teploty vystoupí na -5 až 0°C, srážek spadne převážně ve formě sněhu pouze do 5-7mm/cm.

Týden 6. až 12.2.2017 bude:

> Teplotně podprůměrný
> Srážkově výrazně podprůměrný

MA 5.2.2017 13:51
ONLINE ROZHOVOR - oteplení, ledovka, riziko povodní
O násMeteorolog online (převedeno z pravého panelu z důvodu jeho chyby, archiv v celé aktualitě!)

V souvislosti s výskytem dalších druhů zimních nebezpečných jevů a avizovaným oteplením, které indikuje potenciální riziko povodní, pořádáme možnost speciálního rozhovoru. Můžete se nás ptát ve speciální aplikaci http://ask.fm/Meteoaktualitycz na vše, co Vás zajímá ohledně aktuální i očekávaného počasí. Zaměřte se, prosíme, na aktuální období.

ONLINE ROZHOVOR
Téma: Oteplení a riziko ledovky, potenciální riziko povodní+očekávaný vývoj počasí (otázky o počasí a klimatu mimo hlavní téma budou zodpovězeny též, bude-li to možné. Neodpovídáme např. na otázky typu "jaké bude letošní léto?" atd.)
Konání: 30.1.2017 od 20:00 (začátek odpovídání, ptát se je možné stále)
Ptejte se na: http://ask.fm/Meteoaktualitycz (náš profil na síti)MA 30.1.2017 14:08
Přelom ledna a února přinese teplejší počasí a více srážek
PočasíSITUACE Okraj tlakové výše se středem nad východní Evropou, kolem které proniká především do vyšších hladin atmosféry teplý vzduch, ztratí na počátku týdne vliv na počasí u nás. Od západu postoupí nad střední Evropu brázda nízkého tlaku vzduchu ve vyšších hladinách atmosféry. V dalších dnech týdne by měly v teplejšího jihozápadním proudění postupovat přes centrální Evropu jednotlivé frontální systémy. Během druhé poloviny týdne je nutné počítat s tím, že bude opět zejména do vyšších hladin atmosféry pronikat teplý vzduch a obnoví se tak teplotní inverze, byť méně výrazná.

PŘEDPOVĚĎ V týdnu je třeba počítat s častějším výskytem frontálních oblačnosti a to zejména v první polovině týdne se srážkami, které budou místy zpočátku i mrznoucí s tvorbou ledovky. Během druhé poloviny týdne převládne opět více nízké inverzní oblačnosti nebo místních mlh a srážky budou méně časté. Počasí v ČR bude obecně teplejší, od čtvrtka opět zvýrazní teplotní rozdíl mezi vrcholy a nížinami či údolími. Teploty v nížinách by ale ani za převahy nízké oblačnosti neměly zůstávat po celé dny pod bodem mrazu, tak jako doposud.

Nejnižší noční teploty klesnou v pondělí při vyjasnění na -8 až -13°C, při oblačnosti budou kolem -6°C. V dalších dnech budou podstatně vyšší od +2 do -4°C jen při vyjasnění mohou klesat níže. Denní maxima budou stoupat do poloviny týdne na -3 až +2°C, poté na 1 až 6°C. Tímto je možné konstatovat, že trvalé mrazivé období v ČR bude ukončeno. Zatím modely neslibují, že by se v dohledné době mělo takové počasí vrátit. Z hlediska dlouhodobého odhadu tomu nenasvědčuje ani prognóza teplotních charakteristik, což má ale nižší vypovídající hodnotu.

SHRNUTÍ Týden bude podstatně teplejší a hlavně o něco srážkově bohatší než zejména uplynulé dva lednové.

Průměrné teploty vystoupí na -4 až +2°C (vyšší od čtvrtka) a srážek spadne 10 až 35mm/cm.

Týden 30.1. až 4.2.2017 bude:

> Teplotně průměrný
> Srážkově průměrnýlehce nadprůměrný

MA 29.1.2017 12:31
Textová reklama

> E-shop se superpotravinami

> Zdravotní magazín

> Stropní ventilátory - a nebude vám horko

> Luckyart - reklamní agentura

Chcete zde mít svůj banner nebo textový odkaz na Vaše stránky? Je to možné, pokud dojde ke vzájemné výměně odkazů. Zde se budou zobrazovat reklamy na stránky nesouvisející s naší činností, které mají zájem o výměnu odkazů. Je možné sjednat lepší pozici reklamy na našem webu. Lepší pozici mají automaticky veškeré odkazy na stránky společností, které s námi spolupracují a odebírají od nás informace. Více v kartě NABÍZÍME nahoře. V případě zájmu či jakýchkoli dotazů k reklamě, spolupráci či podpoře nám napište na info@meteoaktuality.cz.

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Organizace a stránky

Naše logo:

TOPlist

Náš partner pro design:

TOPlist

Hlavní evropské meteorologické organizace:

Stránky o počasí:

TOPlist

TOPlist

Dílčí povodí:

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

Mapy a data

Rychlý přehled počasí a klimatu:

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

Může se hodit

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

Vygenerované za: 0.18 sekund - 29 Dotazů(y) 3,492,066 návštěv