28.07.2017 14:56
Přesný čas
Navigace
· Úvod
· O nás
· Aktuality
· Články
· Odkazy
· Stahování
· Fotoalbum
· Atlas oblaků
· Historie meteorologie
· Světové extrémy počasí
· Historie počasí
· Výstrahy
· Předpověď na den
· Výhled na týden
· Střednědobé předpovědi
· Sezónní výhled
· Hydrologická situace
· Sjízdnost řek
· Počasí na email
· Předpověď teplot
· Předpověď srážek
· Předpověď větru
· Předpověď oblačnosti
· Synoptické mapy
· Meteogramy
· Bouřky
· Počasí v ČR
· Teploty v ČR
· Srážky v ČR
· Počasí v Evropě
· Počasí ve Světě
· Počasí na stanicích
· Kamery ČR

· Kontaktujte nás
· Vyhledávání na webu
· Registrace
· Otázky a odpovědi
Kontakt
Latest News
Počasí Vlhčí a chladn...
Počasí Během týdne kr...
Počasí Hodně srážek, ...
Počasí Průměrný zač...
Počasí Do středy i trop...
Počasí Slunné a až tro...
Počasí Střídání tepl...
O nás Letní omezení o...
Počasí Průměrné červ...
Počasí První tropické ...
Poslední články
· Výhled z 27.7.2017
· Sjízdnost k 27.7.2017
· Opravdu bude příš...
· Výhled z 25.7.2017
· Spadlé srážky na ...
Programy
· Informační zpráva... [25]
· Informační zpráva... [7]
· Informační zpráva... [14]
· Přehrady v ČR (POh) [4]
· Přehrady v ČR (POd) [27]
Rychlý přehled počasí

MSG animace
Kde nás najdete

Statistiky webu
Novinek: 538
Článků: 2979
Komentářů: 14
Příspěvků: 0
Vláken: 0
Downloadů: 226
Zpráv v Shoutboxu: 292
Registrací: 6
Dnes je: 28.07.2017
Svátek má: Viktor
Doporučujeme

METEOSTANICE HABARTOV

STORMWARNING

VŠE O VODĚ

NÁŠ VESMÍR

POČASÍ NA KARLOVARSKU

POČASÍ NA JIŽNÍ MORAVĚ

POČASÍ NA RYCHNOVSKU

Turistické a přírodní cíle

Krkonošský národní park (KRNAP)

Národní pak Šumava

Národní pak Podyjí

Národní park České Švýcarsko

Sněžka

Babiččino údolí - Ratibořice

Autokemp VN Rozkoš

Český ráj a Prachovské skály

Adršpašské skály a Teplické skály

Český Kras

Moravský Kras

Orlické hory - Zemská brána

Orlické hory - Údolí Peklo

Přírodní park Orlice

NPR Králický Sněžník

Mydlovarský luh a Libický luh

PR Klánovice-Čihadla (Klánovický les)

PP Meandry Botiče a PP Botič-Milíčov

Průhonický park a zámek

Modřanská rokle

Chuchelský háj

Divoká Šárka (PP Šárka-Lysolaje)

Drahaňské údolí (PP Drahaň-Trója)

PR Kokořínský důl

České středohoří

NPR Peklo (ČL)

CHKO Labské pískovce

CHKO Křivoklát

CHKO Slavkovský les

PR Boubínský prales

CHKO Třeboňsko

CHKO Žďárské vrchy a CHKO/NGP Železné hory

CHKO Pálava a Lednicko-Valtický areál

CHKO Litovelské Pomoraví

Poodří

Užitečné stránky

Katalog stránek

Weblinker.cz

Bazar a inzerce zdarma na ybazar.cz

Katalog stránek Začátek.cz

Katalog odkazů.net

LINKOVNÍK

SUPERLINK

Ve středu další návrat studeného proudění, více srážek na východě
PočasíSITUACE Přes střední Evropu bude na počátku týdne postupovat tlaková výše, kolem níž k nám od jihu pronikne přechodně teplejší vzduch. V noci na středu ovlivní počasí u nás od severozápadu postupující studená fronta, za kterou se vrátí studené severozápadní až severní proudění. V závěru týdne dojde ke slábnutí tohoto přílivu studeného a vlhčího vzduchu a od jihozápadu se k nám začne rozšiřovat výběžek tlakové výše.

PŘEDPOVĚĎ Týden přinese opět převážně studené počasí s teplotami pod dlouhodobým normálem pro konec dubna. Opět se objeví i v nížinách smíšené srážky nebo srážky ve formě sněhových krupek a ráno záporné teploty. Srážek bude v jihovýchodní a východní části území, shodují se na tom poslední modelové výpočty.

Teploty budou klesat v nočních hodinách na 5 až 0°C, v pondělí a poté na konci týdne za zmenšené oblačnosti na +1 až -4°C. I nadále tedy nebude od věci ponechat případnou ochranu plodin na záhonech, polích či stromech. Maximální teploty budou vyšší v prvních dvou dnech týdne před frontou, vystoupí na 10 až 17°C, během týdne je čekáme od 4 do 9°C, o víkendu pak od 8 do 13°C.

SHRNUTÍ Týden bude opět studený, převládne studené severozápadní, zejména od středy do pátku až severní proudění. Srážek bude spíše více, zejména na východě, kde budou až nadprůměrné.

Průměrné teploty vystoupí na 3 až 8°C, naprší či nasněží 10 až 20mm/cm, v J/JV/V části území 20 až 50mm/cm srážek.

Týden 24.4. až 1.5.2017 bude:

> Teplotně mírně podprůměrné
> Srážkově průměrné až na JV/V nadprůměrné

MA 23.4.2017 13:31
Uprostřed týdne zasněží i v nížinách, čekají nás silnější noční mrazy
PočasíSITUACE V pondělí přejde naše území okludovaná fronta. Od severozápadu k nám bude i nadále pronikat studený vzduch. Uprostřed týdne zesílí na naše území příliv studeného vzduchu za okrajového vlivu oblasti vysokého tlaku vzduchu nad západní Evropou táhnoucí se v pásu nad jihovýchodní Skandinávii. Ke konci týdne k nám pronikne teplejší vzduch od jihozápadu, jehož příliv stačí pravděpodobně ještě v úplném závěru týdne ukončit studená fronta.

PŘEDPOVĚĎ Týden od Velikonočního pondělí bude velice studený a vlhčí. Očekáváme výrazně podprůměrné teploty a to zejména od úterý do čtvrtka. Teplé počasí nás výhledově nečeká, bude převažovat studené až přechodně velmi studené. Srážek čekáme průměrné množství, avšak jejich lokalizace se bude postupně zpřesňovat.

Nejnižší teploty klesnou na +4 až -2°C v pondělí a v sobotu, v ostatní dny na +1 až -5°C, především při zmenšené oblačnosti a utišení větru ojediněle i méně.
Nejvyšší teploty vystoupí na 5 až 12°C v pondělí, v pátek a sobotu, v ostatní dny na 0 až 8°C, nejstudenější budou středa a čtvrtka s maximy 0 až 4°C a 2 až 6°C.

SHRNUTÍ Týden bude celkově velmi studený a vlhčí. Teplotně nebude odpovídat normálu a bude významně podprůměrný kolem své poloviny.

Průměrné teploty vystoupí na 1 až 8°C, naprší či nasněží 16 až 30mm/cm, místy a to hlavně na horách až 50mm/cm srážek.

Týden 17. až 23.4.2017 bude:

> Teplotně výrazně podprůměrný
> Srážkově nadprůměrný

MA 16.4.2017 14:11
Velikonoční provoz na MA
O násVelikonoční svátky, svátky jara, prodlužují víkend a od loňského roku ho přímo zdvojnásobují, neboť byl oficiálně uznán jako sváteční den Velký pátek. V tomto období, stejně jako o Vánocích a kolem přelomu roků, si dovolíme mírně omezit provoz na tomto serveru a dalších našich stránkách v souvislosti s čerpáním volna při příležitosti svátečních dnů.

Hlavní provozní doba (bez garance rychlé odpovědi):
Pá 14.4.: 12:30 až 20:30
So 15.4.: 12:30 až 22:30
Ne 16.4. a Po 17.4.: 12:30 až 20:30

Omezení poskytovaných služeb:
> Grafický výhled počasí (odpadá ve Čt 13.4. a v Ne 16.4., k dispozici bude textový v článcích)
> Vodstvo ČR (odpadá v Pá 14.4.)

Na sociální síti Facebook bude zajištěn běžný provoz dle potřeby, aktuální informace zde najdete přes celé Velikonoce.
Na sociální síti Google+ ovšem nebude provoz zajištěn po celé období svátků, tzn. od 14. do 17.4.2017! Využijte, prosíme, jiné naše zdroje informací.

VESELÉ VELIKONOCE 2017 PŘEJÍ METEO AKTUALITY, BEZ OHLEDU NA TO ZDA BUDE PRŠET NEBO STUDENĚ FOUKAT, NEBOŤ TO K POČASÍ A PŘÍRODĚ PATŘÍ


Věříme ve spokojenost


MA 12.4.2017 12:13
Pondělí téměř letní, poté velmi studené počasí včetně ranních mrazů
PočasíSITUACE V pondělí vyvrcholí na naše území příliv teplého vzduchu, který bude následně ukončen výraznou studenou frontou přecházející naše území od severozápadu. Za frontou k nám bude pronikat od severozápadu studený vzduch. V polovině týdne se přechodně obnoví příliv teplého vzduchu od jihozápadu. Ve čtvrtek tento přechodný příliv teplejšího vzduchu ukončí další studená fronta. Na konci týdne bude počasí ve střední Evropě pod vlivem tlakové níže udržující se nad Skandinávií ve studeném a vlhkém západním až severozápadním proudění.

PŘEDPOVĚĎ V pondělí nás čeká přechodně téměř letní počasí. Teploty opět zamíří k 23°C, ojediněle v Čechách i výše. Následně dojde k významné změně v počasí a další dny se budou od toho pondělního diametrálně lišit. Velmi studené a vlhké budou i Velikonoce. V úterý zaznamenáme studené severozápadní proudění poprvé. Následně se přechodně cirkulace stočí na jihozápadní a teploty budou mít tendenci stoupat. Tlaková níže přesouvající se zvolna přes severní Evropu ale učiní relativně pěknému počasí přítrž. Od čtvrtka a zejména od pátku čekáme převážně velkou oblačnost s častými srážkami, které budou od 500m sněhové, v nočních a ranních hodinách může zasněžit i v nížinách. To platí hlavně o přelomu týdnů, kdy k nám příliv studeného vzduchu ještě zesílí.

Nejnižší teploty budou stejně tak jako nejvyšší v pondělí vysoké, klesnou na 10 až 6°C. V úterý a ve čtvrtek klesnou na 7 až 2°C a ve středu a ve zbytku týdne na +4 až -3°C, při vyjasnění ojediněle i níže. Nejvyšší teploty vystoupí v pondělí na 19 až 23°C, v úterý, v pátek a v neděli na 5 až 11°C a ve středu, ve čtvrtek a v sobotu na 8 až 13°C.

SHRNUTÍ V týdnu bude převažovat studené počasí a výjimkou nebudou ani ranní mrazy, zejména ke konci týdne. Teploty budou podnormální.

Průměrné teploty vystoupí na 3 až 9°C, naprší či často také nasněží 10 až 25mm srážek.

Týden 10. až 16.4.2017 bude:

> Teplotně podprůměrný
> Srážkově průměrný

MA 9.4.2017 13:45
Během týdne návrat k průměrným teplotám
PočasíSITUACE Do úterý bude ovlivňovat počasí u nás zvlněná studená fronta, zvolna se přesouvající k východu až jihovýchodu. Za ní k nám od severozápadu pronikne chladnější vzduch. Následně do střední Evropy zasáhne okraj oblasti vyššího tlaku vzduchu. Ve středu přejde od severozápadu další studená fronta, za níž zesílí příliv studeného vzduchu od severu. Ke konci týdne se začne do centrální Evropy rozšiřovat tlaková výše ze západu a obnoví se příliv teplého vzduchu.

PŘEDPOVĚĎ Teplotně bude během týdne počasí přechodně kompenzovat vysoce teplotně nadprůměrné počasí z předchozího týdne. Více oblačnosti a srážek čekáme zejména zpočátku týdne a uprostřed týdne na frontálních vlnách. Jinak bude přechodně až slunečno a současně také tepleji. Ke konci týdne nás čekají ve studenějším proudění za malé oblačnosti nižší ranní teploty.

Nejnižší teploty budou klesat na 12 až 6°C, ve středu ke 4°C a ve druhé polovině týdne za menší oblačnosti na +4 až -1°C. Maximální denní teploty čekáme v rozmezí 12 až 18°C na počátku a konci týdne s tím, že v pondělí bude na JV až 22°C. Ve čtvrtek a v pátek klesnou přechodně na 7 až 13°C.

SHRNUTÍ Týden bude jako celek spíše odpovídat normálu a to jak teplotně, tak srážkově. Přechodně budou teploty i lehce pod průměrem.

Průměrné teploty vystoupí na 6 až 12°C, naprší 5 až 30mm srážek.

Týden 3. až 9.4.2017 bude:

> Teplotně průměrný
> Srážkově průměrný

MA 2.4.2017 13:45
Textová reklama

> Luckyart - reklamní agentura

> Jooble - práce v ČR

> E-shop se superpotravinami

> Zdravotní magazín

> Stropní ventilátory, a nebude vám horko

> Knihovna Chrášťany, Obec Chrášťany

Chcete zde mít svůj banner nebo textový odkaz na Vaše stránky? Je to možné, pokud dojde ke vzájemné výměně odkazů. Zde se budou zobrazovat reklamy na stránky nesouvisející s naší činností, které mají zájem o výměnu odkazů. Je možné sjednat lepší pozici reklamy na našem webu. Lepší pozici mají automaticky veškeré odkazy na stránky společností, které s námi spolupracují a odebírají od nás informace. Více v kartě NABÍZÍME nahoře. V případě zájmu či jakýchkoli dotazů k reklamě, spolupráci či podpoře nám napište na info@meteoaktuality.cz.

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Organizace a stránky

Naše logo:

TOPlist

Náš partner pro design:

TOPlist

Hlavní evropské meteorologické organizace:

Stránky o počasí:

TOPlist

TOPlist

Dílčí povodí:

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

Mapy a data

Rychlý přehled počasí a klimatu:

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

Může se hodit

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

Vygenerované za: 0.46 sekund - 29 Dotazů(y) 3,612,046 návštěv